slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (18 750 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 290 m2, a także ciekawa cena 1 837 465 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana zostanie do użytku w 2023 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 98 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyci każdego nie tylko rewelacyjną lokalizacją między morzem a słonymi lagunami, ale również nowoczesnym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Co do lokalizacji to warto nadmienić, że tutejszy mikroklimat uznany został przez WHO za z najzdrowszych na świecie. To prawdziwy raj na ziemi dla miłośników natury i kontaktu z przyrodą, których zrelaksują długie spacery nad brzegiem morza wzdłuż pasażu z wieloma atrakcjami. Nie wspominając już o krystalicznie czystych wodach i białym piasku. Zamożne osoby dysponujące samochodami docenią parking.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje lokatorom życie w luksusie i komforcie na światowym poziomie (wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż jest klimatyzowane). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż daje także poczucie olbrzymiego bezpieczeństwa. Znajdziemy tu nie tylko antywłamaniowe drzwi, ale też zaawansowaną instalację alarmową. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dopisać imponujący ogród.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras/solarium + basen + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Więcej ciekawych ofert znaleźć można na www.wgn.pl

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9450)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl