slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 127 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 234 m2, a także ciekawa cena 1,349 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2018 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 166 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje pieczołowicie wypielęgnowaną działką ze słonecznym tarasem. Na działce znajdziemy dodatkowo głębinową studnię oraz drewutnię. Zmotoryzowanych na pewno ucieszy dwustanowiskowy garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją zapewniającą dogodny dojazd do centrum miasta (kwadrans samochodem). Wokół liczne sklepy, szkoły, przedszkola, ścieżki rowerowe. Nieco dalej znajdziemy urocze i malownicze jezioro oraz las. Dzięki temu mieszkańcy oferowanej na sprzedaży luksusowej rezydencji mają zagwarantowaną ciszę oraz spokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa wygodnym, praktycznie zaaranżowanym i prestiżowym wnętrzem z następującym podziałem:
NIŻSZY POZIOM: aneks kuchenny + spiżarnia + sypialnia + garderoba + pralnia + łazienka z wc + gabinet + taras + salon + garaż;
WYŻSZY POZIOM: łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze + „open space” do własnej aranżacji.
Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13491)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl