slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (11 215 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 936 m2, a także ciekawa cena 4,8 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2007 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 428 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: ogród zimowy + 2-stanowiskowy garaż + łazienka + spiżarnia + kuchnia + gabinet + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1/2: garderoba + sportowy pokój
KONDYGNACJA 1: taras + suszarnia + pralnia + pokój kąpielowy + łazienka + garderoba + taras + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może bajkowym ogrodem z funkcjonalną altaną. Mocnym atutem oferty jest na pewno prywatny basen. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również elitarną lokalizacją w słynnej dzielnicy. W otoczeniu niezbędne sklepy, markety itp. Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji lub remont.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji bezpieczeństwo, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16305)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl