slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja do wynajmu z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 110 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym najemcom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 6,9 tys. zł/m-c (63 zł/m2/m-c). Ekskluzywna rezydencja na wynajem posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 160 m2. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje od pierwszej prezentacji atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyróżnia się swoim przestronnym, czystym i wytwornym wnętrzem:
NIŻSZA KONDYGNACJA: garderoba + wc + kuchnia + taras + pokój dzienny
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: pralnia + 3 sypialnie + łazienka
WYŻSZA KONDYGNACJA: pomieszczenia strychowe.
Luksusowa rezydencja do wynajmu wraz z kompletnym wyposażeniem w sprzęty RTV/AGD. Dodatkowo właściciel deklaruje gotowość doposażenia ekskluzywnej rezydencji pod konkretne potrzeby nowego najemcy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12102)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl