slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3,8 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 300 m2 powierzchni posadowiona na działce 719 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 12 667 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem (dodatkowe, samodzielne mieszkanie (45 mkw.) w przyziemiu z wejściem od strony ogrodu. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zachwyca elegancją, komfortem, prestiżem i wysmakowanym stylem:
KONDYGNACJA -1: garaż + 2 pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0: łazienka + gabinet + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: pokój kąpielowy + 5 sypialni.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także swoją starannie zadbaną działką ze studnią oraz licznymi nasadzeniami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnym rodzinom. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nobilitującą lokalizacją w prestiżowym sąsiedztwie. Wokół zabudowa jednorodzinna oraz niezbędna infrastruktura: parki, sklepy, szkoły, przedszkola. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do centrum, jak i Węzła Bielańskiego. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16325)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl