slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 740 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 1 535 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 651 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, sześć pokoi na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 999 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach znanego i cenionego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring (przygotowana instalacja). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowane w wysmakowanym stylu z funkcjonalnym rozkładem:
KONDYGNACJA -1: garaż + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + pralnia + kuchnia letnia;
KONDYGNACJA 0: spiżarnia + łazienka + korytarz + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: korytarz + łazienka + 3 pokoje;
PODDASZE: korytarz + 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do bogatych rodzin, które szukają luksusu, komfortu, prestiżu, życia na wysokim poziomie, a także ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej, cichej i zielonej okolicy. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13655)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl