slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1930 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 12 191 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 4 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 328,1 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 416 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym osobom, dla których priorytetem jest najwyższy standard życia na europejskim poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: przedszkoli, szkół, punktów usługowych, sklepów. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zostało odremontowane z dbałością o każdy detal pod czujnym okiem miejskiego konserwatora zabytków:
POZIOM DWA: sypialnia + pokój dzienny + łazienka;
POZIOM JEDEN: sypialnia + gabinet + pokój kąpielowy + garderoba + taras;
POZIOM ZERO: jadalnia + kuchnia + przedsionek + salon + taras + wc + garaż;
POZIOM MINUS JEDEN: suszarnia + pomieszczenia gospodarcze + pralnia + kotłownia.
Na szczególną uwagę zasługuje bardzo wysoki standard wykończenia wnętrz i aranżacje poszczególnych pomieszczeń.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring + kamery) i komfortu (sterowane zegarem rolety + klimatyzacja + centralny odkurzacz). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastycznym ogrodem z estetycznie wykończonym starodrzewem i licznymi nasadzeniami.

Polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium, a także komercyjnym.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16380)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl