slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 130 m2, a także ciekawą ceną 920 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2018 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 200 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 077 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje od przekroczenia progu swoim komfortowym, eleganckim i zadbanym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
PARTER:
– salon;
– aneks kuchenny;
– taras;
– łazienka;
– pralnia;
– hol;
– garaż;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– garderoba;
– łazienka;
– balkon.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno ok. 45 m2 działki nieogrodzonej, gdzie można zaparkować samochód.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka swoim ładnym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki komfort, dzięki m.in. rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto atrakcyjną lokalizacją w cichej, spokojnej okolicy, nieopodal szkoły, przedszkola, sklepów etc. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9781)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl