slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 330 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,45 mln zł (4 394 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 520 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie jedenastu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale dedykowana majętnym biznesmenom, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem (lokal biurowy) bądź go wynajmować. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepięknie wykończonym, odremontowanym i zmodernizowanym wnętrzem:
NIŻSZY POZIOM: 2 wc + pomieszczenie socjalne + 3 pomieszczenia;
ŚRODKOWY POZIOM: salon + garderoba + wc + taras + 2 łazienki + aneks kuchenny + 2 sypialnie;
WYŻSZY POZIOM: 2 sypialnie + łazienka z wc + pralnia + aneks kuchenny + salon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją nieopodal Śródmieścia, w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: punktów handlowych, usługowych, gastronomicznych oraz wyższych uczelni. Zmotoryzowani na pewno docenią trzystanowiskowy garaż z automatyczną bramą na pilota. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom wysoki stopień komfortu i bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się klimatyzacja, natomiast za bezpieczeństwo odpowiada instalacja alarmowa + kamery + domofon).

Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-76)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl