slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 580 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 107,21 m2 powierzchni posadowiona na działce 780 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2011. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 410 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert na pewno swoją przepięknie wypielęgnowaną działka oraz prestiżową lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
NIŻSZY POZIOM / STREFA DZIENNA: taras + kuchnia + wiatrołap + łazienka z wc + klatka schodowa + kotłownia + jadalnia + salon
WYŻSZY POZIOM / STREFA NOCNA: balkon + łazienka + pomieszczenia strychowe + sypialnia z garderobą + 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1872)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl