slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Krakowa (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 830 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 212 m2, a także ciekawa cena 849 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 300 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z umeblowaniem i wyposażeniem w sprzęt AGD/RTV. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Ogromnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest prywatny basen i znakomicie utrzymana działka z wieloma nasadzeniami drzew/krzewów. Do długiej listy atutów warto dopisać wyśmienitą lokalizacją. Blisko stąd znajdziemy także sklepy i szkoły.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim imponującym projektem z wykończeniem i dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
NAJNIŻSZY POZIOM: garaż + łazienka + pomieszczenia gospodarcze + kotłownia
ŚRODKOWY POZIOM: łazienka z wc + schowek + pokój dzienny + 2 pokoje + kuchnia
WYŻSZY POZIOM: pokój dzienny + łazienka z wc + kuchnia + pokój
NAJWYŻSZY POZIOM: sypialnia + wc + łazienka + pokój + pralnia + garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się praktycznym i przemyślanym rozkładem pomieszczeń, dzięki czemu doskonale nadaje się do zamieszkania przez wieloosobową albo wielopokoleniową rodzinę. To znakomita propozycja dla szukających ciszy z jednoczesną bliskością centrum. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4020)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl