stylowy pokój gościnny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Kraków (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Krakowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 2 212 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pięciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 300 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 849 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na czterech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 830 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1
– łazienka
– pomieszczenia gospodarcze
– kotłownia
– garaż
KONDYGNACJA 0:
– schowek
– łazienka z wc
– pokój dzienny
– 2 pokoje
– kuchnia
KONDYGNACJA 1:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka z wc
– pokój
KONDYGNACJA 2:
– łazienka
– pralnia
– garderoba
– wc
– sypialnia
– pokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagających klientów. Ze względu na dużą powierzchnię, a także wygodny rozkład pomieszczeń luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się do zamieszkania przez rodzinę wielopokoleniową. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z całkowitym umeblowaniem i wyposażeniem. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Warto w tym miejscu dodać, że przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się basen. Długa listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka starannie zadbana działka z wieloma nasadzeniami, a także korzystna lokalizacja w pobliżu licznych sklepów i szkoły. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4020)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl