slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 221 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 495 tys. zł (2 240 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nowocześnie zaprojektowanym i przemyślanym wnętrzem z podziałem na:
– STREFĘ NOCNĄ;
– STREFĘ DZIENNĄ.
Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– kuchnia;
– sypialnia;
– 2 łazienki;
– 2 garderoby;
– 2 pomieszczenia techniczne;
– 2-stanowiskowy garaż;
– salon;
– spiżarnia;
– garderoba;
– 2 pokoje gościnne;
– wc;
– pralnia;
– taras.
Olbrzymim atutem jest na pewno dodatkowa powierzchnia na strychu, którą można zagospodarować i przeznaczyć np. na strefę fitness.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto zadbaną i w całości ogrodzona działką, gdzie rośnie wiele krzewów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w uroczej lokalizacji pod lasem. Szybki dojazd do Wrocławia gwarantuje trasa szybkiego ruchu S5. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym rodzinom ceniącym prestiż, luksus ciszę i bliskość przyrody z jednoczesnym dostępem do pełnej, miejskiej infrastruktury. Amatorzy dwóch kółek docenią pobliskie ścieżki rowerowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta lubianym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-846)

Kontakt:
e-mail: m.przystawska@wgn.pl