slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 188 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,65 mln zł (8 777 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 187 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1930 roku z funkcjonalnym układem dwóch pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z dużym potencjałem komercyjnym (2 budynki wędzarni, pomieszczenie do hodowli drobiu, szklarnia, wiatę z prądem/wodą, sad, warzywniak, grill) i inwestycyjno-rozwojowym (opcja dokupienia 1 ha ziemi rolnej). Do negocjacji z właścicielem możliwość odsprzedaży sprzętu ogrodniczego, rolniczego, budowlanego oraz elektronarzędzi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące kondygnacji, pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0:
– łazienka;
– pokój;
– wc;
– taras;
– 2 kuchnie;
– pokój dzienny;
– komunikacja;
KONDYGNACJA 1:
– łazienka;
– garderoba;
– balkon;
– sypialnia.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z zawartą w cenie kuchnią ze sprzętem AGD.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom poczucie zarówno najwyższego bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety), jak i komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto odremontowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-321)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl