stylowo wykończony pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Żaganiu (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 300 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 950 tys. zł (3 167 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 400 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na starannie wypielęgnowanej działce z bajecznym ogrodem w stylu włoskim. Znajdziemy tu wiele ozdobnych roślin oraz róże, hortensje, cisy kolumnowe, bukszpan oraz tuje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się na ogromnych głazach, co latem daje przyjemny chłód. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim nowym nabywcom duże poczucie komfortu, bogactwa i bezpieczeństwa (kute kraty). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim gustownie zaaranżowanym wnętrzem ze sztukaterią zdobioną 24-karatowym złotem i łazienką wykończoną włoską porcelaną ze złoceniami.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5486)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl