slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 248 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,78 mln zł (7 177 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 966 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2008 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa eleganckim i zaaranżowanym w dobrym guście wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem następujących pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0:
– pokój dla dziecka;
– łazienka;
– sypialnia;
– taras;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– wiatrołap;
KONDYGNACJA 1:
– łazienka;
– garderoba;
– balkon;
– 2 sypialnie;
– salon zabawowy;
GARAŻ:
– pomieszczenie strychowe na przechowywanie sezonowych rzeczy;
– kotłownia;
– pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele udogodnień podnoszących komfort jej użytkowania:
– centralny odkurzacz z podłączeniem;
– ogrzewanie podłogowe;
– wysokiej klasy sprzęt audio;
– kino domowe 5+1;
– sterowane komputerowo, automatyczne nawadnianie.
Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa monitoring oraz instalacja alarmowa. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy na pewno 2-stanowiskowy, ogrzewany garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych klientów, którzy cenią życie na światowym poziomie, komfort, prestiż oraz bliskość natury. Na wielbicieli konnej jazdy czeka pobliska stadnina koni, a amatorzy gry w golfa docenią mieszczące się nieopodal pole do gry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ciekawą lokalizacją niedaleko od szkół, sklepów, dyskontów, restauracji, opieki medycznej, obiektów kultu religijnego, aptek etc. Wokół jeziora, lasy, nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Blisko do obwodnicy i tym samym centrum.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1019)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl