slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1985 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 945 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 849 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 215,23 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 612 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją przepięknie zadbaną działką niemalże w sercu malowniczej miejscowości. Działka zagospodarowana zielenią z przepięknymi magnoliami, a latem – kwitnącym bananowcem. Rodziny posiadające samochód docenią jednostanowiskowy garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla zamożnych osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie w komforcie (klimatyzacja) i w poczuciu bezpieczeństwa, a na dodatek szukają azylu w spokojnym zakątku prężnie rozwijającego się miasta.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER / CZĘŚĆ MIESZKALNA:
– wiatrołap;
– hall;
– 2 pokoje;
– wc;
– kuchnia;
– salon;
PARTER / CZĘŚĆ GOSPODARCZA:
– kotłownia;
– garaż;
– pralnia;
PIĘTRO / CZĘŚĆ MIESZKALNA:
– 2 sypialnie;
– salon;
– balkon;
– garderoba;
– kuchnia;
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto rewelacyjną lokalizacją na zamkniętym terenie w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, aptek, dyskontów znanych sieci, marketów, drogerii. W okolicy znajdziemy także przepiękne tereny spacerowe nad rzeką. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z wszystkimi dużymi i bezpiecznymi bankami w Polsce. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-942)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl