slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Rzeszów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rzeszów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Rzeszowa (podkarpackie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 300 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,27 mln zł (4 23 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 959 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja zaprojektowana została w modnym stylu „glamour” i poszczycić się może ogromnym potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również starannie zadbanym ogrodem ze słonecznym tarasem, a także oczkiem wodnym. Znajdziemy tu dużo nasadzeń pięknych kwiatów oraz krzewów. Miłośnicy spacerów po lesie i grzybiarze ucieszą się z rozległych terenów leśnych. W okolicy nie brakuje rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego (galeria handlowa, sklepy, punkty usługowe). Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi doskonałą alternatywę dla zakupu apartamentu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje zadbanym, wytwornym i wykończonym z wyczuciem gustu wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + jadalnia + wiatrołap + garaż + kotłownia + wc + taras + salon + biuro;
WYŻSZY POZIOM: 2 łazienki + balkon + sypialnia + pralnia + 3 pokoje + 5 garderob.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia duże poczucie prywatności (wysokie tuje, metalowa brama). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom zarówno wygodę/komfort, jak i bezpieczeństwo. Mamy tutaj antywłamaniowe drzwi, ogrzewanie podłogowe, lustra w błyszczących ramach, kryształowy żyrandol etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży godna polecenia.  Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-43)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl