slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 865 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 136 m2 powierzchni posadowiona na działce 213 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 360 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym rodzinnym najlepiej w układzie 2+2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert estetycznie zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
– 3 sypialnie;
– salon;
– kuchnia;
– jadalnia;
– 2 łazienki;
– taras.
Osoby zmotoryzowane docenią podjazd na 2 samochody. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalna drewutnia oraz budynek narzędziowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może wspominanym już, przepięknie zagospodarowanym i częściowo zadaszonym tarasem. To prawdziwa oaza prywatności i kameralne miejsce do odpoczynku. Duże wrażenie we wnętrzu oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji robi ciekawe oświetlenie LED-owe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca uroczą lokalizacją w spokojnej okolicy. Miłe sąsiedztwo. Wokół niska zabudowa. Na wyciągnięcie ręki bogate zaplecze handlowo-usługowe.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna eksploatacji. Cena obejmuj pełne zagospodarowanie zewnętrzne tarasu, a także możliwe pełne wyposażenie (do negocjacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1020)

Kontakt:
e-mail: r.czerwinski@wgn.pl