slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 210 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 929 000 zł (4 424 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 5 pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo, jak i najwyższy komfort życia. W jej wnętrzu znajdziemy, dla przykładu, klimatyzację. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (solarna instalacja off-grid). Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym osobom, które chcą znaleźć dla siebie doskonałe miejsce do życia, twórczej pracy oraz spełniania marzeń. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż obejmuje grupę kilku zabudowań: altanę otoczoną bujną roślinnością + dużą, drewnianą wiatę z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym + murowany, wolno stojący garaż z przestronnym miejscem na warsztat.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa malowniczą lokalizacją w otoczeniu lasów i zieleni, co gwarantuje ciszę i spokój. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca kameralnym, klimatycznym i odremontowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy wiele elementów drewnianych. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń wygląda następująco:
KONDYGNACJA 0: oranżeria + pokój dzienny + kuchnia + pokój + spiżarnia + łazienka + kotłownia + pralnia;
PIĘTRO: garderoba + sypialnia + łazienka + 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. WGN gwarantuje profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z wszystkimi dużymi i bezpiecznymi bankami w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1025)

Kontakt:
e-mail: elzbieta.lukasik@wgn.pl