slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 252 m2, a także ciekawą ceną 990 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 8 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 720 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 929 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stylu kamienicy dedykowana rodzinom wielopokoleniowym bądź jako propozycja zakupu inwestycyjnego. Jej wnętrze można podzielić na 3 mieszkania bądź 2 mieszkania + 1 lokal użytkowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją zamiany na inną nieruchomość z dopłatą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 1: 4 pokoje + kuchnia + łazienka + garderoba
KONDYGNACJA 2: kuchnia + 4 pokoje + łazienka + balkon.
Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależą pomieszczenia strychowe oraz piwniczne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwycić może także przepiękną, zagospodarowaną działką oraz prestiżową lokalizacją w sercu miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-203)

Kontakt:
e-mail: r.gaszyna@wgn.pl