slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3 500 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 980 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 262 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 16 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1936. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 571 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale komercyjnym dedykowana osobom, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada strefę handlowo-usługową, która przynosi dochody z tytułu wynajmu firmom, kancelariom, biurom i lokalom gastronomicznym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży idealnie nadaje się również pod prestiżowy bank, pensjonat, dom weselny, prywatną przychodnię zdrowia, obiekt administracji samorządowej/kulturalno-oświatowej itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w sercu miasta.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa także stylowym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół:
CZĘŚĆ KOMERCYJNA / KONDYGNACJA -1: węzeł sanitarny + 3 lokale handlowo-usługowe
CZĘŚĆ KOMERCYJNA / KONDYGNACJA 0: węzeł sanitarny + 4 lokale biurowo-usługowe
CZĘŚĆ KOMERCYJNA / KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + 5 lokali
CZĘŚĆ MIESZKALNA: sypialnia + kuchnia + łazienka + pokój dzienny + gabinet + jadalnia
CZĘŚĆ MIESZKALNA / PODDASZE: przestrzeń do wykorzystania na cele mieszkalne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki stopień nie tylko bezpieczeństwa (monitoring + antywłamaniowe rolety i drzwi), ale też komfortu (klimatyzacja). Cena oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zawiera kompletne umeblowanie. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje na pewno duży, dwustanowiskowy garaż wolnostojący.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2845)

Kontakt:
e-mail: d.szczepanska@wgn.pl