slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 684 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 341 m2, a także ciekawa cena 890 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2009 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 190 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo. O to pierwsze dba klimatyzacja, natomiast bezpieczeństwo gwarantuje monitoring. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastycznie utrzymaną działką z dwoma praktycznymi altanami. Dużą zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest wystylizowane, eleganckie i zaaranżowane w dobrym guście wnętrze, które tworzą:
KONDYGNACJA 0: łazienka + gabinet + wc + hall + kuchnia + taras + pokój dzienny + kotłownia + garaż;
KONDYGNACJA 1: łazienka + taras + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana w nowoczesnej technologii. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z użytkowym poddaszem i garażem w bryle. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W razie wszelkich pytań dotyczących tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5869)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl