slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 146 m2, a także ciekawą ceną 710 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2012 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 712 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 863 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może już od pierwszej prezentacji swoją cichą, spokojną i bezpieczną lokalizacją w pobliżu szkoły, sklepów i najróżniejszych punktów usługowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dodatkowo ładnie zaadaptowanym poddaszem. Na zmotoryzowanych czeka garaż w osobnym budynku. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać starannie wypielęgnowaną i ogrodzoną działkę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia:
PARTER: salon + taras + kuchnia + wiatrołap + łazienka z wc + sypialnia + kuchnia letnia;
PIĘTRO: 2 pokoje + garderoba + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż spodoba się m.in. entuzjastom nowych technologii ze względu na możliwość podłączenia światłowodu. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-437)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl