slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zgorzelec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zgorzelec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zgorzelca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 220 m2, a także ciekawą ceną 710 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 8 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 3 882 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 227 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta popularnym wśród naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również dla inwestora na najmy pracownicze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje atrakcyjną lokalizacją nieopodal węzła autostrady A4, Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Wykroty (KSSE), a także drogi krajowej nr 94. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż zaliczyć należy zagospodarowaną i ogrodzoną działkę. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają 2 garaże.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi znakomitą propozycję dla majętnych osób poszukujących przestrzennych wnętrz, otoczenia niskiej zabudowy jednorodzinnej, cichej, bezpiecznej okolicy z miejskimi udogodnieniami, terenami sprzyjającymi rekreacji i dogodnej komunikacji z pobliskimi miejscowościami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: 3 pomieszczenia gospodarcze + kotłownia + skład opału;
KONDYGNACJA 0: salon + 2 sypialnie + łazienka + wiatrołap + klatka schodowa + letnia kuchnia + pokój + kuchnia + przedpokój + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: łazienka + pomieszczenie pomocnicze + komunikacja + przedpokój + ganek + 2 pokoje dzienne + 2 pokoje + klatka schodowa;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia poddasza.
Wisienka na torcie jest prywatny staw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13977)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl