slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2010 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z jedenastu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 046 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,59 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 393 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 8 736 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją nobilitującą lokalizacją w centrum. Nieopodal mieści się basen, supermarkety, Rynek, ośrodek zdrowia, szkoła, przedszkole, obiekty kultu religijnego, park. Malowniczą lokalizację upiększają pobliskie stawy i akweny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko wysoki komfort, ale również bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się klimatyzacja, natomiast bezpieczeństwo gwarantuje instalacja alarmowa. Na wielbicieli nowoczesnych technologii czeka światłowód. Właściciele aut z pewnością docenią 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również wytwornym, wysmakowanym i stylowym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ MIESZKALNA: kuchnia gospodarcza + pralnia + łazienka + wc + 2 sypialnie + pokój dzienny + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ KOMERCYJNA: łazienka + 3 gabinety + sekretariat + hol;
KONDYGNACJA 1 / CZĘŚĆ MIESZKALNA: łazienka + wc + spiżarnia + kuchnia + pokój wypoczynkowy + taras + sypialnia + jadalnia;
KONDYGNACJA 1 / CZĘŚĆ KOMERCYJNA: sala konferencyjna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie. Mamy tutaj:
– prywatny basen z podgrzewaną wodą;
– oświetlony park z nagłośnieniem;
– ogród w stylu greckim;
– wodospad;
– fontannę;
– owocowy sad;
– brzozowy zagajnik;
– las z grzybami;
– drewutnię;
– 2 kojce dla psów;
– grillowisko;
– watrę;
– kominek;
– altanę;
– zimowy ogród;
– hulajnogi elektryczne z siedzeniem;
– stajnię ogrodową;
– budynek zabaw dla dzieci.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jej remont. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26980)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl