slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 249 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,5 mln zł (6 024 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 209 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1996 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się komfortowym wnętrzem z przemyślanym rozkładem eleganckich pokoje i pomieszczeń:
NAJNIŻSZA KONDYGNACJA: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia;
ŚRODKOWA: hol + łazienka + kuchnia + garderoba + 3 pokoje + sypialnia;
WYŻSZA KONDYGNACJA: kuchnia + hol + łazienka + pokój + 2 sypialnie + garderoba;
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z wieloma udogodnieniami, jak np. budynek gospodarczo-usługowy na terenie posesji czy dwustanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją idealnie wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami ozdobnych kwiatów, krzewów, a także drzew. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca klasycznym designem w połączeniu z nowoczesną architekturą.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3077)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl