slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielnej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 394 500 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 117 m2 powierzchni posadowiona na działce 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 372 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności wysmakowanym wnętrzem zaprojektowanym w nowoczesnym designie. Wnętrze przepięknie nasłonecznione. Dużo światła dziennego wpada tu przez liczne, ogromne przeszklenia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (energooszczędne materiały). W poczet zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto jeszcze dopisać modułową budowę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w opcji wykończenia w pakiecie „pod klucz”. Nowi domownicy muszą jednak sami dostarczyć wszystkie niezbędne materiały, jak: kafle, farby, gniazdka, szpachle, drzwi, panele itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż do wybudowania na działce klienta. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także ciekawą elewacją, gdzie tynk łączy się z ciemniejszymi elementami i modrzewiowymi wstawkami. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółowych informacji na temat tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4029)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl