slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 70 m2, a także ciekawą ceną 370 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 700 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 286 zł/m2. Cena podlega negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem. Znajdziemy tu:
KONDYGNACJA -1: łazienka z wc + pokój + letni kuchnia + spiżarnia + garaż;
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + przedpokój + 4 sypialnie + 2 łazienki z wc + 2 kuchnie + balkon + 2 salony.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może efektownie zagospodarowaną działką. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dopisać atrakcyjną lokalizację w cichej i spokojnej okolicy blisko lasu. W otoczeniu dominuje nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Zamożni właściciele aut docenią na pewno wygodny – bo znajdujący się w bryle budynku – garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji gwarantujemy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-436)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl