slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 729 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 103,11 m2 powierzchni posadowiona na działce 710 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2016. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 070 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza nie tylko zastosowaniu energooszczędnych materiałów, lecz również panelom fotowoltaicznym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim przepięknym ogrodem z systemem automatycznego nawadniania oraz imponującą działką z licznymi nasadzeniami drzew owocowych, warzyw, a także szopą na narzędzia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygody, komfortu i prestiżu. Mamy tutaj zarówno stację uzdatniania wody, jacuzzi na tarasie oraz klimatyzację. Gwarancją bezpieczeństwa są z kolei czujniki dymu i czadu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje ponadto komfortowym i eleganckim wnętrzem zaaranżowanym w wysmakowanym stylu:
KONDYGNACJA 0 / strefa dzienna: jednostanowiskowy garaż + łazienka z wc + gabinet + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1/ strefa nocna: pralnia + łazienka z wc + garderoba + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4048)

Kontakt:
e-mail: t.staruszkiewicz@wgn.pl