slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 196 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 930 m2, a także ciekawa cena 1 299 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2009 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 930 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepięknym ogrodem i ogromnym, słonecznym wnętrzem zaprojektowanym w eleganckim i wytwornym stylu. Na osoby zmotoryzowane czeka 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją malowniczą, cichą i spokojną lokalizacją blisko lasu. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać funkcjonalny rozkład pomieszczeń, gdzie znajdziemy:
na PARTERZE:
– salon;
– kuchnię;
– jadalnię;
– wc;
– gabinet/biuro;
– taras;
na PIĘTRZE:
– 4 sypialnie;
– garderobę;
– łazienkę;
– pokój;
– pralnię.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż częściowo umeblowana.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w poczuciu najwyższego komfortu i bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Na osobną uwagę zasługuje na pewno przepiękny ogród z systemem automatycznego podlewania. Gorąco polecam z uwagi na standard wykończenia i malowniczą lokalizację. Zapraszamy na prezentacje tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13279)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl