slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Żywiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żywiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żywca (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,9 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 350 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 850 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1993. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 429 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż urzeka już od pierwszej prezentacji fantastyczną lokalizacją w otoczeniu nie tylko najpotrzebniejszej w codziennym życiu infrastruktury, ale również wielu ciekawych atrakcji, jak np. muzeum, zalew, park wodny, kompleks narciarski, stok narciarski, piesze trasy, rowerowe ścieżki, a także imponujące zaplecze gastronomiczne. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca fenomenalnie zaaranżowanym, przestronnym i eleganckim wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia piwniczne;
KONDYGNACJA 0: wc + wiatrołap + hol + kuchnia + pokój dzienny + taras + sauna + 2 sypialnie + łazienka;
KONDYGNACJA 1: balkon + pokój dzienny + aneks kuchenny + wc + 3 sypialnie + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje dużym potencjałem z opcją prowadzenia działalności gospodarczej. Luksusowa rezydencja do sprzedaży doskonale bowiem nadaje się pod dochodowy wynajem. Sprzyja temu wspominana już rewelacyjna lokalizacja wprost idealna na relaks w ciszy, spokoju i otoczeniu zieleni (las). To samo serce Beskidu Śląskiego. Majętne osoby dysponujące więcej niż jednym autem docenią z pewnością dwa garaże. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się imponującą architekturą w stylu alpejskim.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy także pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku i hiszpańsku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27657)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl