po lewej salon z kominkiem, po prawej fragment jadalni w luksusowej rezydencji na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 370 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 3 083 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 120 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2007 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 4 pokoi na 2 kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 491-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Malownicza lokalizacja przy lesie, nieopodal jeziora, w cichej okolicy to pierwsza z długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży tworzą:
PARTER:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– wc
– przedpokój
ANTRESOLA:
– 3 sypialnie
– łazienka
STRYCH

Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy piękny taras. Obok mieści się romantyczna altana z miejscami do ustawienia dodatkowych mebli ogrodowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana piecem gazowym oraz kominkiem. Woda pozyskiwana jest natomiast z własnej studni głębinowej z hydroforem. Duże wrażenie estetyczne robi ładnie zadbany i zagospodarowany ogród z krzewami oraz drzewami owocowymi. Okolica monitorowana przez profesjonalną firmę ochroniarską.

W razie wszelkich pytań zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1788)

Kontakt:
e-mail: d.szczepanska@wgn.pl

x (x)