slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Gdynia (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach na dużej i pięknie zadbanej działce (300 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2019 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 90 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na trzy pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 4 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Luksusowa rezydencja do wynajmu na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia całkowicie wyposażona i umeblowana Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wraz z fantastycznym ogrodem. Zamożni klienci dysponujący kilkoma samochodami na pewno ucieszą liczne miejsca postojowe przed budynkiem (w cenie). Luksusowa rezydencja na wynajem imponuje swoim zaaranżowanym w nowoczesnym designie wnętrzem z podziałem na następujące kondygnacje i pomieszczenia:
KONDYGNACJA 0: łazienka + taras + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + hol;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na właściciela. Luksusowa rezydencja na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca swoją elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego, monitorowanego osiedla. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i cichą. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-225)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl