slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w nad morzem (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 240 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 999 990 zł (4 167 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 356 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gustownie zaaranżowana, zaprojektowana i wyposażona (w cenie). Na osoby posiadające samochód czeka wyznaczone miejsce parkingowe na terenie posesji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– 3 łazienki;
– 2 tarasy;
– 2 salony;
– wc;
– 8 sypialni;
– 2 aneksy kuchenne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także staranie zadbaną i zagospodarowaną działką z dużą ilością zieleni oraz strefą relaksu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o olbrzymim potencjale komercyjnym (we wnętrzu można wydzielić 2 ekskluzywne apartamenty pod sezonowy albo stały wynajem dla max. 20 osób).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją blisko Morza Bałtyckiego. Na plażę dojdziemy spacerem w kilkanaście minut. W najbliższej okolicy nobilitująca zabudowa letniskowo-pensjonatowa. Do centrum ok. 700 m. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną i dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-22336)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl