slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Śląsk

Dwór na sprzedaż Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży na Śląsku. Luksusowy dwór na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 4 650 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 8,5 mln zł, czyli 7 315 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż o czterech kondygnacjach i wygodnej powierzchni 1 162 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowy dwór na sprzedaż z 1896 roku. Szesnaście pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży oczarowuje już od pierwszej prezentacji rewelacyjną lokalizacją w doskonale skomunikowanej okolicy. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają 32 miejsca parkingowe. Luksusowy dwór na sprzedaż gwarantuje zarówno wysoki komfort, ja i poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się klimatyzacja, natomiast bezpieczeństwo gwarantuje monitoring + instalacja alarmowa + agencja ochrony. Ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa wytwornym wnętrzem gwarantującym komfort:
KONDYGNACJA -1: wc + pomieszczenia piwniczne;
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + pokój hotelowy + wc + pomieszczenia techniczne+
pomieszczenia kuchenne + bar + garderoba + 3 sale restauracyjne + hol + główne wejście;
KONDYGNACJA 1: 8 pokoi dwuosobowych z łazienkami + 2 apartamenty z łazienkami + 2 pokoje 1 + 1 z łazienkami + pomieszczenia techniczne;
KONDYGNACJA 2: apartament dla właściciela bądź zarządcy budynku (pokój dzienny + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka).

Luksusowy dwór na sprzedaż wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym, ponieważ stanowi doskonałą propozycję pod działalność gospodarczą lub rezydencjalną. To również doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe, wesela, usługi hotelarskie i tym podobne. Ekskluzywny dwór do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego dworu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego dworu do sprzedaży. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27167)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl