slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Katowice (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 6 000 zł/m-c oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja do wynajęcia gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu o 120 m2 powierzchni posadowiona na działce 150 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na wynajem luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2015. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 50 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia głównie dla firm. Luksusowa rezydencja na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji do wynajmu zaliczyć należy wykończenie w najwyższym standardzie „pod klucz”.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdziemy:
– wiatrołap;
– łazienkę;
– salon;
– kuchnię;
na POZIOMIE 2 znajdziemy:
– korytarz;
– 2 pokoje;
– łazienkę;
na POZIOMIE 3 znajdziemy:
– pokój.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno wyznaczone miejsce na samochód.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3-krotnego czynszu. Właściciel wystawia fakturę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2769)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl