slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 127,62 m2, a także ciekawą ceną 690 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2014 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 003 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 407 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym osobom, najlepiej z małymi dziećmi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również nowoczesnym projektem wnętrza, gdzie znajdziemy:
NIŻSZĄ KONDYGNACJĘ: pomieszczenia podpiwniczenia + łazienkę + jadalnię + hol + wiatrołap + garaż + pomieszczenie z CO + kuchnię + salon;
WYŻSZĄ KONDYGNACJĘ: 3 pokoje + garderoba + hol + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom nie tylko poczucie najwyższego bezpieczeństwa, ale również wygody (ogrzewanie podłogowe). Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji tej luksusowej rezydencji na sprzedaż zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu.

Koszty kupującego: 2% podatku PCC + taksa notarialna + wpisy do księgi wieczystej + opłaty sądowe + wynagrodzenie biura. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3998)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl