slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Kwidzyn (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Kwidzyn (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Kwidzyna (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 4 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2023 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 1 207 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 3 000 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 91,88 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajmu oczarowuje kameralnym, eleganckim i wytwornym wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– część jadalniana;
– spiżarnia;
– 3 pokoje;
– łazienka z wc;
– spiżarnia;
– pomieszczenie gospodarcze;
– przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem gwarantuje nowym najemcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu licznych rozwiązań podnoszących komfort użytkowania, jak np. ogrzewanie połogowe, klimatyzator. Ekskluzywna rezydencja na wynajem na zasadach „najmu okazjonalnego” przez co najmniej 12 miesięcy dla osób nieposiadających zwierząt. Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką obsadzoną tujami, co nadaje intymności i zwiększa prywatność domowników. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa malowniczą lokalizacją w otoczeniu przepięknych krajobrazów i doskonałych terenów do turystyki pieszej i rowerowej. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 5 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do majętnych osób ceniących najwyższy poziom życia, spokój i kontakt z przyrodą. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5596)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn@wgn.pl