slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Legnica (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o trzech kondygnacjach na dużej i pięknie zadbanej działce (420 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 1995 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 182 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na sześć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 5 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja na wynajem imponuje w pierwszej kolejności przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym:
WYŻSZĄ KONDYGNACJĘ: kuchnia + łazienka + klatka schodowa + 3 pokoje;
NIŻSZĄ KONDYGNACJĘ: 2 pokoje + garaż + kuchnia + pokój dzienny + wiatrołap + łazienka + hall.
Ekskluzywna rezydencja do wynajmu gwarantuje swoim najemcom najwyższy standard życia, komfort (grawitacyjnie ogrzewanie) i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja do wynajęcia ekonomiczna w utrzymaniu dzięki m.in. zastosowaniu licznych nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych (instalacja fotowoltaiczna).

Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyróżnia się bajkowym ogrodem zimowym, starannie utrzymaną działką oraz estetycznie zaprojektowanym wnętrzem. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Prezentacja ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia przeprowadzana jest zawsze w obecności Agenta WGN; ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. Najemca ponosi koszty związane z wynajęciem: kaucja zwrotna + czynsz najmu płacony z góry + obsługa transakcji przez biuro nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do wynajęcia) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4176)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl