slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 600 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 5,5 mln zł (9 167 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 056 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2001 roku z funkcjonalnym układem dwunastu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim eleganckim, przepięknie umeblowanym i wyposażonym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w najnowocześniejsze zdobycze techniki (możliwość podłączenia światłowodu). Majętne rodziny dysponujące kilkoma samochodami docenią 8-stanowiskowy parking oraz duży budynek garażowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również wspaniałym ogrodem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: taras + lokal handlowy + magazyn + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + łazienka dla właściciela + biuro + sypialnia + łazienka dla personelu + pokój służbowy dla obsługi + jadalnia + kuchnia + 4-osobowy pokój;
KONDYGNACJA 1: 2 balkony + garderoba + kuchnia + 2 łazienki + 2 sypialnie + 1 pokój 3-osobowy + 3 pokoje 2-osobowe;
KONDYGNACJA 2: magazyn + pralnia + sala klubowa + 1 pokój 3-osobowy + 2 pokoje 2-osobowe;
KONDYGNACJA 3: taras + 2-osobowy pokój + 2 łazienki + 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym z możliwością prowadzenia w jej wnętrzu działalności komercyjnej (pensjonat). Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje unikatową lokalizacją zaledwie kilka minut drogi spacerem od plaży i morza.

Więcej informacji udzielę drogą mejlową. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3459)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl