slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Łódź

Rezydencja do wynajęcia Łódź

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (750 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2005 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 170 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięciu pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 5 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Wokół bezpieczne i spokojne sąsiedztwo. W okolicy znajdziemy liczne budynki użyteczności publicznej, szkoły, przedszkola, sklepy. W zasięgu wzroku tereny zielone i rekreacyjne z długimi ścieżkami rowerowymi oraz spacerowymi. Są tu zarówno zielone lasy, jak i przepiękne stawy.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu oczarowuje także swoim słonecznym, ogromnym tarasem oraz gustownie umeblowanym/wyposażonym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na wynajem zapewnia swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia posiada wiele udogodnień podnoszących komfort jej użytkowania, jak np. centralny odkurzacz.

Luksusowa rezydencja na wynajem imponuje również ciekawym rozkładem pomieszczeń i aranżacją wnętrza, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJA 0: łazienka z wc + garderoba + sypialnia + spiżarnia + kuchnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: pralnia/prasowalnia + łazienka + gabinet + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu dedykowana zamożnym rodzinom z dziećmi chcącym żyć na europejskim poziomie. Luksusowa rezydencja na wynajem poszczycić się może starannie zadbaną działką oraz oddzielnym garażem. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-355)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl