slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cypr (Iskele)

Rezydencja na sprzedaż Cypr (Iskele)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 250 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2 114 425 zł (8 458 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 360 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele gadżetów XXI wieku, które podnoszą komfort jej użytkowania, jak np. klimatyzacja, infrastruktura internetowa, instalacja ciepłej wody słonecznej, centralna infrastruktura systemu satelitarnego itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również wystylizowanym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku. Znajdziemy tu:
na KONDYGNACJI 0: taras + wc dla gości + łazienkę + sypialnię + kuchnię + pokój dzienny;
na KONDYGNACJI 1: 3 łazienki + balkon + 3 sypialnie.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że na tarasie mieszczą się strefy do grillowania, małe kuchnie oraz jacuzzi (opcjonalne).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwycić może także fantastycznym ogrodem (z opcją dobudowania basenu). Osoby zmotoryzowane docenią prywatny parking oraz ogólnodostępne stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Niezwykle bogatą ofertę prezentują części wspólne, gdzie nowi lokatorzy będą mogli korzystać z placów zabaw, restauracji, kawiarni, basenów, siłowni itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi również perfekcyjną propozycję lokaty kapitału i zakupu inwestycyjnego. Dość powiedzieć, że ceny tutejszych, luksusowych rezydencji nieustannie pną się w górę. Okolica uważana jest za topową i w ścisłej czołówce najlepszych obszarów do inwestowania. Blisko na plażę (15 minut spacerem).

WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem tej luksusowej rezydencji. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w zależności od aktualnie obowiązującego kursy walut EUR/PLN. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-625)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl