slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Mazury

Rezydencja do wynajęcia Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 9 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 930 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 3 500 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 160 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Luksusowa rezydencja do wynajęcia oczarowuje swoją unikatową lokalizacją blisko plaży miejskiej i jeziora. Ekskluzywna rezydencja na wynajem imponuje już od przekroczenia progu komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy m.in.:
– 2 kuchnie;
– 9 pokoi;
– łazienki z wc;
– przedpokój
– zakład produkcji przetworów.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji do wynajęcia są kompletnie wyposażone oraz umeblowane.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może przepięknie wypielęgnowaną działką obsadzoną drzewami. Luksusowa rezydencja na wynajem zachwyca olbrzymim potencjałem komercyjnym. Ekskluzywna rezydencja na wynajem w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3900)

Kontakt:
e-mail: a.czyzewska@wgn.pl