slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 667 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 621 m2, a także ciekawa cena 680 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 120 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim, a nawet światowym poziomie. Przyszli właściciele mają tu zagwarantowany nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo (antywłamaniowe rolety). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca eleganckim, wystylizowanym i komfortowym wnętrzem:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenia przyziemia + wc + gabinet/poczekalnia + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + spiżarnia + pralnia + 6 pomieszczeń;
KONDYGNACJA ZERO: pokój dzienny + kuchnia + salon + taras + przedpokój + ganek/wiatrołap + łazienka;
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka + hol + 2 balkony.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie bogatego zaplecza usługowo-handlowo-oświatowego: przedszkola, szkoły, sklepy, restauracje, punkty usługowe. Niesamowicie efektownie prezentuje się także starannie zagospodarowany i zadbany ogród. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu zainteresują się ścieżkami rowerowymi. Na rodziny posiadające samochód czeka garaż.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13936)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl