slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 315,75 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,65 mln zł (5 226 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 127 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień zarówno wygody, jak i bezpieczeństwa. O to pierwsze dba ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją najwyższego stopnia bezpieczeństwa są antywłamaniowe okna, antywłamaniowe drzwi, system alarmowy i zewnętrzny monitoring. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem z praktycznym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: kuchnia + przestrzeń na biuro/mieszkanie;
KONDYGNACJA 0: salon kąpielowy + 3 sypialnie + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + hol + garaż + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: powierzchnia do indywidualnej aranżacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również fantastyczną lokalizacją w otulinie lasu. Cisza i spokój. W pobliżu infrastruktura handlowo-usługowa. Są tu sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola. Warto dodać, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do Trójmiasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana została wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami oraz gadżetami XXI wieku, co czyni z niej prawdziwy „smart house” (inteligentny budynek). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta i małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-191)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl