slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 151 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 590 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 283 metry kwadratowe luksusowej powierzchni, sześć pokoi na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 299 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją w centrum, przy głównej drodze.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła generalny remont, kiedy to wymieniono wszystkie instalacje, ogrzewanie, na podłogach położono ceramikę, a na ścianach gładź gipsową. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze troszczy się monitoring, natomiast komfort i wygodę zapewnia m.in. klimatyzacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także swoim olbrzymim potencjałem komercyjnym oraz wysmakowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
PIWNICA: 3 pomieszczenia;
PARTER: lokal gastronomiczny (sala restauracyjna + kuchnia + magazyn);
PIĘTRO I: 2 pokoje + balkon + kuchnia + łazienka;
PIĘTRO II: salon + kuchnia + łazienka + balkon
PIĘTRO III: sypialnia + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych biznesmenów, którzy chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26925)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl