slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (2 000 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia z rynku wtórnego. Powierzchnia 200 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na cztery pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 2 490 zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego”. Luksusowa rezydencja do wynajęcia poszczycić się może fantastyczną lokalizacją z gwarancją szybkiego (ok. 15 minut) dojazdu do centrum. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu mieści się w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyróżnia się swoim estetycznie urządzonym, wytwornym, dwukondygnacyjnym wnętrzem. Znajdziemy tu:
na KONDYGNACJI 0: kotłownię + garaż + wc + pokój dzienny + jadalnię + kuchnię + hol + wiatrołap;
na KONDYGNACJI 1: garderobę + wc + łazienkę + sypialnię + 2 pokoje + hol.
Osoby posiadające samochód ucieszy garaż w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na wynajem w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1259)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl