slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Suwałki

Rezydencja na sprzedaż Suwałki

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Suwałkach (podlaskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,32 mln zł (8,8 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega ostatecznym uzgodnieniom.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
KONDYGNACJA -1;
KONDYGNACJA 0: łazienka z wc + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny + gabinet + hol;
KONDYGNACJA 1/2: garderoba;
KONDYGNACJA 1: balkon + sypialnia + pokój dla dziecka + łazienka
KONDYGNACJA 2: przestrzeń do zagospodarowania.
Właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia ruchomego wyposażenia (do negocjacji).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją starannie zagospodarowaną działką z:
– altaną grillową;
– komórką;
– letnią kuchnią;
– drewnianym budynkiem;
– placem zabaw;
– szklarnią;
– mini sadem z owocowymi drzewami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i pobytów weekendowych, urlopowych czy wakacyjnych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca rewelacyjną lokalizacją w uroczym i niepowtarzalnym miejscu, tuż obok jeziora. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-991)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl