slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Słupsk (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach na dużej i pięknie zadbanej działce (446 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z rynku wtórnego. Powierzchnia 124 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 4 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem na co najmniej rok. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferuje domownikom zarówno wysoki komfort i wygodę (klimatyzacja), jak i poczucie bezpieczeństwa (wideofon). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia oczarowuje fantastycznie zaaranżowaną działką z praktycznym pomieszczeniem na narzędzia. Luksusowa rezydencja do wynajmu imponuje rewelacyjną lokalizacją na terenie nowo wybudowanego, nowoczesnego osiedla nieopodal centrum miasta. Okolica uważana jest za bezpieczną, cichą i spokojną. Na wyciągnięcie ręki punkty usługowe, przychodnie lekarskie, banki, przedszkola, szkoły, markety, sklepy.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert gustownie zaaranżowanym na 2 kondygnacjach wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: pralnia + wiatrołap + aneks kuchenny + salon + ogród zimowy + wc + taras;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 4 sypialnie.
Luksusowa rezydencja na wynajem jest kompletnie wyposażona i przygotowana do zamieszkania.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 6 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa 4 tys. zł (w tym 23% VAT). Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja do wynajęcia) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się na wizytę.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-27072)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl