slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 188 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,49 mln zł (7 926 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 028 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: punkty usługowych, sklepy, ośrodki zdrowia, urzędy, żłobki, apteki, szkoły, przedszkola, markety. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnej rodzinie, która chce zamieszkać w nowoczesnym budynku, w otoczeniu zieleni, w cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się starannie wypielęgnowaną działką z drewnianym garażem oraz bajecznym ogrodem. Rośnie tu wiele kolorowych nasadzeń, a miejsce upodobają sobie w szczególności miłośnicy spędzania wolnego czasu na powietrzu, wśród zieleni.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza zastosowaniu wielu nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, jak np. panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje właścicielom najwyższy komfort życia (ogrzewanie podłogowe) oraz poczucie bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja do sprzedaży obejmuje kompleks 2 budynków, w których zajdziemy:
BUDYNEK NR 1 / KONDYGNACJA 0: jadalnię + pokój dzienny + 2 łazienki + kuchnię + korytarz + wiatrołap + 3 sypialnie + garderobę + pomieszczenie gospodarcze + dwustanowiskowy garaż + pralnię;
BUDYNEK NR 2 / KONDYGNACJA 0: kuchnię + pokój dzienny + wiatrołap + kotłownię + łazienkę;
BUDYNEK NR 2 / KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie.
Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż, jej układ pomieszczeń oraz wystrój stworzone zostały zgodnie z nowoczesnymi trendami i utrzymane w neutralnej kolorystyce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykończona w wysokim standardzie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, rynkowe ceny, obsługę notarialną i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowej rezydencji. Polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje część wyposażenia.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-492)

Kontakt:
e-mail: a.banaszczyk@wgn.pl