slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 120 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 499 000 zł (4 158 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1980 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu, wygód i licznych udogodnień. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż w bryle budynku. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno pomieszczenie gospodarcze. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje przepięknie wypielęgnowaną działką. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może komfortowym i zadbanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
WYSOKI PARTER:
– salon;
– wc;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– wiatrołap;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– balkon;
– łazienka z wc.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem nieruchomości:
– podatek od czynności cywilno-prawnych;
– taksy notarialnej;
– wpisów do księgi wieczystej;
– obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-660)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl