slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 6 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 1980 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 330 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 3 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 4 500 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 120 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją starannie wypielęgnowaną działką oraz przepięknym tarasem. Luksusowa rezydencja na wynajem mieści się na spokojnym i kameralnym osiedlu. Nieopodal znajdziemy liczne szkoły, przedszkola i sklepy. Wnętrze oferowanej do wynajęcia ekskluzywnej rezydencji jest kompletnie wyposażone:
POZIOM -1:
– pomieszczenia piwniczne
POZIOM 0:
– salon
– taras
– kuchnia
– sypialnia
– wc
POZIOM 1:
– 3 sypialne
– hol
– łazienka z wc
POZIOM 2:
– pokój.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-6898)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl